Ana Sayfa/Şirket Profilimiz

HAKKIMIZDA

İlk-El Pano 1974yılında 4.Levent Emniyet Evleri’nde başladığı pano üretimine, Seyrantepe’ deki 3000m2 kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Pano üretiminde 48 yıllık deneyimiyle iş merkezleri, endüstriyel tesisler, oteller, sanayi tesisleri, spor kompleksleri, şantiyeler ve ihtiyaca göre her cins pano imal ederek müşterilerine hitap etmektedir. Üretimde belirli bir standardın dışında daha çok sipariş üzerine çalışmakta olan şirketimiz panolarda uyguladığı modüler sistem ve montaj kolaylığı sağlayan konstrüksiyon yapısıyla ileri teknolojinin getirdiği düşük maliyet ve yüksek kalitesi ile her an müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık verebilecek niteliktedir.

Tesislerini yenileyerek kapasite artırımına giden kuruluşumuz müşterilerinin her tür pano ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmekle beraber sürekli gelişen ve sektörümüzün bir parçası olan sac kablo kanalı ve döşeme altı kanal ile bunlara ait aksesuarları yaklaşık olarak 10 yıldır müşterilerinin hizmetine sunmuş, seri imalat ile kalite sürekliliği; aksesuar zenginliğiyle ve kaplama çeşitleri ile her çeşit uygulamanın kolayca gerçekleştirilmesini mümkün kılmıştır.

Üretim alanında, kalite ve detaya verilen titiz çabalar, İlk-El ürünlerinin kaliteli olarak yurtiçi ve yurtdışında beğeni kazanmasını ve bugünkü konuma gelmesini sağlamıştır. Değişen şartlara hızla uymayı, müşterilerinin her ihtiyacına zamanında uygun fiyat ve ödün vermeksizin kalitesini sürdürmeyi felsefe edinmiş müessesemiz yakından takip ettiği teknoloji ile ayrıca uzman personeli ile sürekli olarak gelişmeyi hedeflemiş ve diğer firmaların da AR-GE çalışmalarını desteklemeyi kendisine ilke edinmiştir. Şirketimiz 1997’de vizyonunda bir değişiklik yaparak 1974’den 1997 yılına kadar olan 23 yıllık bilgi birikimini genişletilmiş bir satış kadrosuna yayarak geniş kitlelere de ulaşmayı amaç edinmiştir. Sektörde çalıştığı ciddi taahhüt firmalarının yanı sıra küçük veya büyük iş demeden küçük firmaların gelişmesinde de ön ayak olmuştur.

Çağdaş dünyanın ekonomik sorunlarını çözümleyecek anahtar kavramlardan biri de verimliliktir. Firmamız hızlı ve esnek, yüksek verimliliğiyle günümüz rekabet ortamında ayakta kalabilmiş ve verimli çalışmanın sonucunda ekonomik ve örgütsel yeteneklerin birleşimi olarak günümüze kadar gelmiştir. Ayrıca müessesemizin çalışanlarına, müşterilerine verdiği değer, toplumsal konularda verdiği destek şirketimizin sektördeki imajını değiştirmemiştir.

Müşteri memnuniyeti ve güvenirliliğimizin kanıtı bizlerin haklı gururunu oluşturmaktadır.